Obszar działalnościPrzedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR działa na rynku transportu od ponad 30 lat. Wynikiem współpracy z dotychczasowymi klientami jest wiedza oraz doświadczenie w zakresie transportu towarów zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

Działając na rynku przez tak długi okres wiemy jak ważne jest nie tylko posiadanie wymaganych oraz pożądanych certyfikatów i licencji ale przede wszystkim praca z nastawieniem na maksymalne usatysfakcjonowanie naszych klientów. Każde zlecenie transportowe traktujemy z należytą starannością bazując na doświadczeniu zdobytym przy realizacji tysięcy przewozów.

Nasze usługi dopasowane są indywidualnie do Państwa potrzeb, dzięki czemu gwarantujemy, że podjęta współpraca z Przedsiębiorstwem Transportowym TOLMAR realizowana będzie zgodnie z najwyższymi standardami branży TSL.

Nasze pojazdy realizują każdego dnia dziesiątki zleceń z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, transportu ładunków niebezpiecznych oraz chłodniczych. Ponadto nasze pojazdy spotkać można w znanych zakładach produkcyjnych.

Nasi klienci