Transport krajowy

Transport międzynarodowy

Obszar działalności

Wiedza i doświadczenie

Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR działa na rynku transportu od ponad 35 lat. Wynikiem współpracy z dotychczasowymi klientami jest wiedza oraz doświadczenie w zakresie transportu towarów zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

Usługi dopasowane do Klienta

Działając na rynku przez tak długi okres wiemy jak ważne jest nie tylko posiadanie wymaganych oraz pożądanych certyfikatów i licencji ale przede wszystkim praca z nastawieniem na maksymalne usatysfakcjonowanie naszych klientów. Każde zlecenie transportowe traktujemy z należytą starannością bazując na doświadczeniu zdobytym przy realizacji tysięcy przewozów.

Nasze usługi dopasowane są indywidualnie do Państwa potrzeb, dzięki czemu gwarantujemy, że podjęta współpraca z Przedsiębiorstwem Transportowym TOLMAR realizowana będzie zgodnie z najwyższymi standardami branży TSL.

Nasze pojazdy realizują każdego dnia dziesiątki zleceń z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, transportu ładunków niebezpiecznych oraz chłodniczych. Ponadto nasze pojazdy spotkać można w znanych zakładach produkcyjnych.

Transport ciężarowy

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl