Osiągnięcia

Obszar działalności

Historia firmy

Początki naszej działalności transportowej sięgają 1985 roku. Zaczynaliśmy od Transportu Bagażowego. Chcąc rozwijać naszą firmę kupowaliśmy kolejne pojazdy.

Rok 1992 to już Drogowy Transport Ciężarowy. Wówczas też wpisały się w historię: nazwa naszej firmy Przedsiębiorstwo Transportowe i logo

1993 roku zakupiliśmy pierwszą koncesję na przewozy międzynarodowe.

Rok 1996 był początkiem kolejnych inwestycji. Kupiliśmy pierwszy nowy ciągnik (DAF 85) i od tej pory nabywaliśmy już tylko nowe pojazdy.

1998 roku wydzierżawiliśmy teren wraz z biurami przy ulicy Boranta, co pozwoliło nam na stworzenie własnej bazy transportowej.

1999 roku rozszerzyliśmy działalność o spedycję.

Pod koniec grudnia 2005 roku, po przekształceniu dotychczasowej formy działalności, zostaliśmy wpisani do Krajowego Rejestru Sądowego, pod nazwą: Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Spółka Jawna.

2008 roku nasza flota osiągnęła założony pułap 20 zestawów ze średnią wieku 3 lata.

Od 2010 roku zaczęliśmy prężniej rozwijać transport chłodniczy, w którym z roku na rok umacniamy się coraz bardziej. Dysponujemy nowymi naczepami, dwukomorowymi i dwupoziomowymi chłodniami firmy KRONE.

Aby zachować wysoki standard naszej flotowy, w latach 2014 / 2016 postawiliśmy na markę Mercedes – Benz i odnowiliśmy flotę ciągników w oparciu o tę właśnie markę.

Przez te wszystkie lata wypracowaliśmy sobie opinię dobrego i solidnego przewoźnika, a klienci postrzegają w nas dobrych partnerów do współpracy.

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl