Historia firmy

Do pobrania

Osiągnięcia

Zorganizowany zespół

TOLMAR to doskonale zorganizowany, kreatywny zespół, w którym panuje miła i przyjazna atmosfera. Usługi transportowe i spedycyjne świadczone przez nasze przedsiębiorstwo wyróżnia szybkość i terminowość działania.

Od 2001 roku firma nasza była uczestnikiem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą. Kapituła tego programu przez 5 lat poddawała nas wnikliwej ocenie, wydając opinie, w których potwierdzano rzetelność i rynkową konkurencyjność naszej firmy. W 2003 roku uzyskaliśmy Złoty Certyfikat, a w 2005 roku przyznano nam Złotą Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

W lutym 2006 roku zakończyliśmy wdrażanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z międzynarodową normą ISO 9001:2000 i wytycznymi systemu HACCP na podstawie Normy Duńskiej DS.3027E:2000, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

Pomagamy ludziom

Firma potrafi nie tylko w sposób rozsądny gospodarować wypracowanym zyskiem, poprzez realizowanie własnych inwestycji, ale jest również czuła i otwarta na potrzeby innych ludzi. Od paru lat, w miarę możliwości wspieramy finansowo Przedszkole Specjalne ORZESZEK. Obecnie wspomagamy też Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Chorobami Serca i Nerek.

Dyplomy i certyfikaty

  Dyplom Fair Play 2001

  Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Jakością
  Świadectwo Ochronne na znak towarowy
  List gratulacyjny od Marszałka Województwa Wielkopolskiego
  Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Jakością 2

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl