OsiągnięciaTOLMAR to doskonale zorganizowany, kreatywny zespół, w którym panuje miła i przyjazna atmosfera. Usługi transportowe i spedycyjne świadczone przez nasze przedsiębiorstwo wyróżnia szybkość i terminowość działania.

Od 2001 roku firma nasza była uczestnikiem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą. Kapituła tego programu przez 5 lat poddawała nas wnikliwej ocenie, wydając opinie, w których potwierdzano rzetelność i rynkową konkurencyjność naszej firmy. W 2003 roku uzyskaliśmy Złoty Certyfikat, a w 2005 roku przyznano nam Złotą Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

W lutym 2006 roku zakończyliśmy wdrażanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z międzynarodową normą ISO 9001:2000 i wytycznymi systemu HACCP na podstawie Normy Duńskiej DS.3027E:2000, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

Firma potrafi nie tylko w sposób rozsądny gospodarować wypracowanym zyskiem, poprzez realizowanie własnych inwestycji, ale jest również czuła i otwarta na potrzeby innych ludzi. Od paru lat, w miarę możliwości wspieramy finansowo Przedszkole Specjalne ORZESZEK. Obecnie wspomagamy też Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Chorobami Serca i Nerek.