Transport międzynarodowy

Tabor

Transport krajowy

Oferta na rynek lokalny

Działając od ponad 30 lat na rynku transportu ładunków standardowych, niebezpiecznych oraz chłodniczych, Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR uzupełnia swoją ofertę transportu międzynarodowego o transport na terenie Polski.

Dowolne miejsce odbioru i dostarczenia ładunku

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza oferta uwzględnia także transport i spedycję krajową jako rozszerzenie usług transportu międzynarodowego. Transport ładunków w Polsce, tak samo jak transport międzynarodowy, realizowany jest przez ciągniki marki Mercedes – Benz Actros 1845 z jednoczesnym wykorzystaniem naczep marki KRONE. Dzięki temu możemy zrealizować praktycznie każde zlecenie na terenie kraju.

Zrealizujemy zlecenie transportu ładunku z dowolnym miejscem jego odbioru i dostarczenia.

Transport ciężarowy

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl