Transport ładunków niebezpiecznych

Tabor

Transport chłodniczy

Transport w kontrolowanych temperaturach

Wśród oferowanych usług transportu krajowego i międzynarodowego znajduje się także możliwość wykonania przez naszą firmę zleceń z zakresu:

– transportu chłodnicznego
– transportu leków
– transportu w kontrolowanej temperaturze

Wiemy jak ważne jest nie tylko szybkie dostarczenie ładunku ale przede wszystkim jego transport w odpowiednich warunkach. Dlatego też na potrzeby realizacji zleceń z zakresu transportu chłodniczego dysponujemy nowoczesnymi naczepami przystosowanymi do przewozu towarów wymagających utrzymania temperatury w przedziale od
– 25oC do + 25oC. Dysponujemy nowymi chłodniami firmy KRONE – dwupoziomowymi (doppelstock ),co daje możliwość przewozu jednorazowo 66 palet, a także dwukomorowymi, które umożliwiają przewóz towarów w dwóch różnych temperaturach.

Dla potwierdzenia dbałości o powierzony ładunek po zrealizowaniu usługi nasi kierowcy wykonają dla Państwa wydruk przebiegu temperatury od momentu załadunku do jego rozładunku.

Transport ciężarowy

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl