Transport krajowy

Tabor

Outsourcing transportu

Specjalistyczna firma partnerska

Coraz częściej firmy chcąc uniknąć znacznych kosztów związanych z budową i obsługą działów logistycznych szukają specjalistycznych firm partnerskich, które będą prowadzić przewozy towarów na korzystnych warunkach oraz przede wszystkim w ramach stałej opieki.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR oferuje usługi outsourcingu transportu na bardzo korzystnych warunkach. Posiadamy bazę ciągników oraz naczep do przewozów zarówno standardowych jak i specjalistycznych (przewóz ładunków niebezpiecznych oraz chłodniczych).

Zapytania ofertowe

Nasi kierowcy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, co pozwala nam zrealizować niemal każde zlecenie.

Zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych o outsourcing usług transportowych. Po złożeniu zapytania nasi pracownicy skontaktują się z Państwem niezwłocznie w celu przedłożenia oferty.

Transport ciężarowy

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl