Transport krajowy

Tabor

Transport międzynarodowy

Usługi na najwyższym poziomie

Posiadamy wymagane w transporcie międzynarodowym uprawnienia a także bogate doświadczenie w spedycji i przewozach na trasach europejskich.

Do Państwa dyspozycji stawiamy własne, nowoczesne środki transportu którymi świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie. Flota nasza to ciągniki marki Mercedes Benz Actros 1845, spełniające wymogi emisji spalin euro 5 i euro 6 oraz naczepy marki KRONE przystosowane do przewozu zróżnicowanych ładunków z niezbędnym wyposażeniem do ich profesjonalnego zabezpieczenia.

System monitoringu GPS

Ponadto wszystkie nasze zestawy wyposażone są w system monitoringu GPS i stałą łączność z kierowcami dając możliwość pełnej kontroli i bezpieczeństwa wykonywanego transportu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy także na bieżąco informować kierowców o zmianie destynacji. Jeśli zatem będziecie Państwo chcieli zmienić trasę pojazdu możemy dokonać niezbędnej korekty w krótkim okresie czasu.

Transport ciężarowy

O NAS

TOLMAR, poznańska firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 36 lat świadczymy usługi transportowe przewożąc towary na trasach międzynarodowych oraz krajowych. Zatrudniamy specjalistów z branży TSL, którzy profesjonalnie i odpowiedzialnie zorganizują oraz wykonają dla Państwa przewozy międzynarodowe i krajowe. Świadczymy usługi spedycyjne dla polskich i zagranicznych klientów zapewniając najwyższą jakość obsługi, również w zakresie transportu specjalistycznego.

ADRES

Przedsiębiorstwo Transportowe
TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. j.
Biuro Transportu i Spedycji:
61-608 Poznań, ul.Boranta 17

KONTAKT

+48 61 820-14-27
+48 61 822-09-22
601-786-586
biuro@tolmar.pl